O nas

Opowiadamy obrazem już od 10 lat!

Jesteśmy zespołem filmowym, który we wszystkim potrafi zobaczyć kadry warte pokazania oraz historie warte opowiedzenia. Realizujemy reklamy, teledyski, filmy dokumentalne, filmy korporacyjne, filmy eventowe i inne formy filmowe.

To dla nas więcej niż praca. Kręcimy, bo nas to kręci.

Mamy wizję i doświadczenie. Każdy temat traktujemy jak historię do opowiedzenia. Każdy film – jak okazję do pokazania interesujących, kunsztownych kadrów.

Zajmujemy się produkcją od A do Z. Od pomysłu i scenariusza, przez casting i scenografię, po plan zdjęciowy i postprodukcję.

Współpracujemy z najlepszymi. Od scenarzystów po kompozytorów, twórców efektów specjalnych czy scenografów. Dobieramy ekipę do projektu, dzięki czemu wyciskamy z budżetu więcej, niż wydaje się możliwe.

Wykonujemy naszą pracę już od ponad 10 lat. Napawa nas dumą, że nie mieliśmy jeszcze ani jednego niezadowolonego Klienta. Robimy to tak dobrze, ponieważ potrafimy zrozumieć potrzeby klientów i świetnie dogadujemy się z ekipą.

Cokolwiek chcesz pokazać – pokażemy to od najlepszej strony. Zderz swój temat z naszymi pomysłami i zobacz, dokąd nas to zaprowadzi.

RUMBURAK Video Production.. highly recommended. polecamy się.